19.999TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE
1.000TL WORLDPUAN!

HEMEN İNCELE

Oyuncu Monitörü

Yeni nesil oyunların sunduğu fotorealistik grafikler, yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı monitörlerle mükemmel şekilde deneyimlenebiliyor. Sahip olduğu taşınabilir bilgisayar ya da masaüstü bilgisayarla kullanmak üzere bir oyuncu monitörü edinmek istiyorsanız Monster’ın satışa sunduğu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ekran yenileme hızları sayesinde oyunlarda donanım gücüne bağlı olarak gerçekleşebilen ve genellikle yüksek kare/saniye değerlerinde karşılaşılan tearing etkisinin önüne geçen oyuncu monitörü modelleri, oyunculara görsel şölen vadediyor. Mat yapıdaki yüzeyleriyle aydınlık ortamlarda da oyun keyfinin sürdürülebilmesine olanak veren ürünler, renk zenginliği ve doğruluğuyla oyun tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Yalnızca oyun seanslarında değil çalışma ve multimedya takip süreçlerinde de değerlendirilebilecek gaming monitör modelleri, tercihe bağlı olarak değişen ekran genişlikleri ve çözünürlük oranlarıyla her beklentiye yanıt verecek nitelikte.

Tasarımlarıyla da oyuncuların motivasyonunu zirveye taşıyan oyuncu ekranı çeşitlerini zengin bağlantı noktaları aracılığıyla pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Uzun süreler boyunca ekran karşısında kalan kullanıcılar için çeşitli göz koruma mekanizmalarını beraberinde getirebilen ürünler, kullanıcılardan tam not alıyor.

Halihazırda kullandığınız monitörün performansından memnun değilseniz, oyun seanslarınızı Full HD ve daha üzeri çözünürlüklerde gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız Monster’ın sunduğu oyun monitörü modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
2 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2