19.999TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE
1.000TL WORLDPUAN!

HEMEN İNCELE

Gaming Kulaklık

Yeni nesil oyunlardaki ses efektleri, çok kanallı hoparlörlerle çevresel etki yaratarak oyuncuların odalarından çıkıp adeta oyunun içine girmelerini sağlıyor. Ancak günün ilerleyen saatlerinde oyun keyfini sürdürmeyi hedefleyenler, çok kanallı ses sistemlerinin ses seviyesini arttıramayabiliyorlar. Monster, tam da bu noktada devreye giriyor ve geliştirdiği modern oyuncu kulaklıkları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sanal 7.1 teknolojisi sayesinde çevresel ses etkilerinin en ince ayrıntısına kadar duyulabilmesini mümkün kılan gaming kulaklık, 50 mm’lik sürücüsüyle derin ve etkili baslar sunarken tiz ve midleri de dengeli oluşturuyor. Kulağı kaplayan yastıklarıyla uzun soluklu oyun seanslarında oyuncuların kulaklarını rahatsız etmeyen oyuncu kulaklığı modeli, örgülü kablosuyla kırılma ve bükülmelerin önüne geçiyor.

Oyunlardaki aksiyon dolu sahnelerin gerçekçi şekilde deneyimlenebilmesine yardım eden Monster Pusat gamer kulaklık, titreşim mekanizmasıyla öne çıkıyor. Düşük frekanslı seslerde devreye giren titreşim, kulaklığın kapsamlı özelliklerle donatılan kumandası üzerinden aktif veya inaktif konuma getirilebiliyor. Oyuncuların motivasyonunu da arttırmayı başaran ürün, RGB LED aydınlatmasıyla kullanıcıların, oyuncu kulaklığıyla tarzlarını yansıtmasına zemin hazırlıyor.

Oyun veya multimedya içeriklerini eksiksiz işitebilmeyi amaçlıyor ve rakiplerinizi seslerle tespit ederek oyunlardaki başarınızı arttırmayı planlıyorsanız, hem tek başına hem de Pusat aksesuar paketi aracılığıyla edinebileceğiniz Pusat Virtual 7.1 RGB gaming kulaklık modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

3 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3