19.999TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE
1.000TL WORLDPUAN!

HEMEN İNCELE

Gaming Klavye

Oyuncuların rakiplerinden önde olmalarını sağlayan unsurların başında oyunculara yönelik üretilen çevre birimleri geliyor. Membran yapıdaki klavyelerdeki tuşların hareket mesafesinin uzun oluşu, yoğun konsantrasyon ve refleks gerektiren oyunlarda kullanıcıların rahat hareket etmelerini engelleyebiliyor. Mekanik yapıdaki oyuncu klavyesi modelleri ise birbirinden bağımsız ve kısa hareket mesafeli tuşları sayesinde oyuncuların beklentilerine yanıt veriyor. Monster’ın geliştirdiği Pusat oyun klavyeleri, ideal şartlarda oyun oynanabilmesini sağlarken sunduğu ekstralarla oyuncuların rakiplerine karşı üstünlük sağlamalarına yardımcı oluyor.

Monster’a özgü keskin ve yırtıcı tasarım çizgilerini üzerinde bulunduran Monster mekanik tuşlu game keyboard modelleri, ergonomik kullanım için birçok geliştirmeyi beraberinde getiriyor. Uzun süren oyun seanslarında bileklerin rahat etmesi için destek kısımlarına sahip olan ürünler, metal kasasıyla dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. RGB tam Spectrum arka aydınlatması sayesinde az ışıklı ortamlarda da keyifle oyun oynanabilmesine zemin hazırlayan klavyeler, 50 milyon basma ömrü vadeden klik sesli tuşlarıyla oyuncuların gereksinimlerini karşılıyor. FPS, TPS ve reflekse dayalı oyunlarla zaman geçiren kullanıcıların yönelebilecekleri Türkçe Q harf dizilimli Monster Pusat oyuncu klavye modelleri, devamlı tuş basma fonksiyonuyla tercih nedeni olabiliyor.

Takımınızı zafere taşımak istiyorsanız ve bireysel mücadelelerinizde daima galip gelmeyi hedefliyorsanız, Monster’ın geliştirdiği mekanik tuşlu oyuncu klavyesi modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1