19.999TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE
1.000TL WORLDPUAN!

HEMEN İNCELE

Oyuncu Ekipmanları

Oynadığı senaryo tabanlı ya da çok oyunculu oyunlara, en yüksek başarıyla devam etmek ve uzun süren oyun seanslarını mümkün olan en konforlu şekilde geçirebilmek isteyen oyun tutkunları, Pusat tarafından sunulan oyuncu ekipmanları arasından gereksinim duyduklarını tercih ediyorlar.

Dilediği yerde oyun keyfini sürdürmeyi hedefleyenlere hitap eden notebook sırt çantalarından Pusat imzalı gaming headset’lere, gelişmiş oyun farelerinden kapsamlı aksesuar paketlerine kadar sayısız ürün, oyuncuların en önemli ekipmanları oluyor. Geliştirdiği oyuncu aksesuarları ile ürün gamını genişleten Pusat, yüksek hızda veri aktarımı gerçekleştiren taşınabilir disk ve USB belleklere ihtiyacı olan kullanıcıları da unutmuyor. Yalnızca hızıyla değil özel tasarımlı yapısı ve geniş kapasitesiyle de öne çıkan depolama birimleri, oyuncuların; oyun ve sistem yedeklerini, multimedya arşivlerini ve daha birçok dijital içeriği güvenle depolayabilmelerini sağlıyor. Hem masaüstü bilgisayarlarla hem de taşınabilir yapıdaki oyun bilgisayarlarıyla değerlendirilebilecek Pusat oyuncu ekipmanları, oyunlarla elde edilen deneyimin daha da yukarı taşınmasına yardım ediyor. .

Oyunlardaki başarınızı arttırmayı hedefliyorsanız, çevresel ses efektlerini en ince ayrıntısına kadar duymak istiyor ve gaming notebookunuzu daima yanınızda taşımayı amaçlıyorsanız Pusat oyuncu aksesuarları arasından sizin için en uygun olanı seçip hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

20 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20