19.999TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE
1.000TL WORLDPUAN!

HEMEN İNCELE

Monster Parçalı Ödeme

LİMİTLERİ ORTADAN KALDIRAN
PARÇALI ÖDEME MONSTER NOTEBOOK’TA

ÖDEMENİ İSTEDİĞİN SAYIDA KREDİ KARTI KULLANARAK VE HER SEFERİNDE BANKALARIN SAĞLADIĞI TAKSİT İMKANLARINDAN FAYDALANARAK GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİN PARÇALI ÖDEME SİSTEMİ İLE TANIŞ.

PARÇALI ÖDEME

Parçalı Ödeme Nasıl Gerçekleştirilir?

İstediğin canavarı ve ekipmanları seçip alışveriş sepetini oluşturduktan sonra Parçalı Ödemenin tüm esnekliğinden faydalanmaya başlıyabilirsin.

SİPARİŞİ ONAYLA butonuna bastıktan sonra açılacak olan sipariş onay sayfasındaki ilgili linke tıkladığında, Parçalı Ödeme sayfasına yönlendirileceksin. Ödeme işlemlerinizi bu ekranda kolaylıkla yapabilir, yaptığın her ödemeyi aynı sayfada takip edebilirsin.

Siparişinin onaylanması için lütfen toplam sipariş tutarının tamamını ödediğinden emin olun.

Not: Ödemenin kalan kısmını havale olarak yapmak ve detaylı bilgi almak için 0 (850) 255 11 11 numaralı Ödeme Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

1. ADIM

Sipariş onaylandıktan sonra açılan sayfada ÖDEME YAP butonu tıklayarak ödeme sayfasına erişilir.

2. ADIM

Açılan sayfada ödemenin tamamını veya bir kısmı ödenebilir. Tutarın bir kısmını ödemek istediğinde görselde yer alan «Tutarın tamamını ödeyeceğim» kısmında yer alan tik kaldırılmalı ve ödenecek tutar yazılımadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için bilgileri doldurduktan sonra siparişi onayla butonu ile ödeme tamamlanır. Ödemenin tamamı yapıldıktan sonra sipariş onaylanacaktır.

3. ADIM

Ayrıca siparişlerim bölümünden de siparişinizin ödeme sayfasına erişebilir. “Ödeme Yapınız” kısmına tıkladığında ödeme sayfasına yönlendirilir.

4. ADIM