Monster Markut

Buz yapısındaki gagası ve bakır pençeleriyle gök yolculuklarının yegane kılavuzu olan Markut, Monster’ın ellerinde yeniden hayat bularak Markut serisi notebooklara dönüşüyor. İş hayatınızda; iterasyon tabanlı işlemler, 3D animasyon oluşturma, video montajı, görsel efekt hazırlama veya kapsamlı simülasyonlarla uğraşıyorsanız beklentilerinizin de ötesinde performansa sahip modeller, Markut kuşunun görkemini ve gücünü taşıyor.

Monster Markut serisi, mat yapıdaki IPS ekranıyla renk doğruluğu konusundaki gereksinimlerinizi karşılarken RGB LED aydınlatmalı klavyesi ve parmak izi okuyucusuyla size standartların da üzerinde imkanlar sağlıyor. Satın alma öncesi özelleştirebileceğiniz donanımı sayesinde ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabileceğiniz notebooklar, Intel’in en güçlü mobil işlemcileri ve NVIDIA’nın profesyonellere seslenen Quadro GPU’su ile güçleniyor. İleri seviye okuma-yazma hızları sunan SSD, geniş kapasiteli sabit disk ve yüksek miktarda RAM ise Markut serisinin standart özellikleri arasında yer alıyor.

Teknik kabiliyetlerinin yanı sıra, efektif soğutma mekanizması sayesinde güvenle çalışmanızı temin eden modeller, taşınabilirlik sınırlarında kalmasıyla işinizi dilediğiniz yerde sürdürmenize zemin hazırlıyor. Yaşayabileceğiniz teknik aksaklıklarda daima yanınızda olan Monster teknik servisi, çalışmalarınızı hız kesmeden sürdürebilmenizde önemli rol oynuyor. Ayrıca; ilk 30 gün içerisinde ekranda oluşabilecek ölü piksel sonucunda panel değişimi, çalıştıramadığınız uygulamaya denk gelmeniz durumunda da yine ilk 15 gün içerisinde iade imkanı ve ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti, Monster Markut serisi notebooklar ile elde edeceğiniz avantajlardan oluyor.

Mimarlık, mühendislik, görsel efekt, 3D animasyon gibi alanlarda görevliyseniz ve yazılımları, masaüstü bilgisayar performansıyla kullanmayı hedefliyorsanız Markut serisi laptopları inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Monster’ın benzersiz atmosfere sahip; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret edebilir, teknolojinin ulaştığı son noktayı bizzat deneyimleyebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Yükleniyor..
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
2,9 kg (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
TERCİHLER
1 Ürün
1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1